Zaproszenie do udziału w programie wymiany szkolnej z KAV – Gymnasium w Celle

Drodzy Uczniowie i drogie Uczennice,

Z ogromną radością informujemy o możliwości wzięcia udziału w wyjątkowym programie wymiany szkolnej, który organizujemy we współpracy z naszą szkołą partnerską, KAV – Gymnasium w Celle, Dolna Saksonia. Jest to niepowtarzalna okazja, by poszerzyć swoje horyzonty, zanurzyć się w nowej kulturze oraz doskonalić umiejętności językowe.

Program wymiany obejmuje:

  • Pobyt w Celle (Niemcy): 1-8 czerwca 2024 Podczas wizyty w Celle będziemy mieli okazję odkrywać uroki tego klimatycznego miasta, poznać życie codzienne w szkole partnerskiej, a także zwiedzić Hamburg – największe miasto portowe w Niemczech, Wolfsburg z fascynującym miasteczkiem samochodowym VW Autostadt oraz odwiedzić miejsce pamięci dawnego obozu NS Bergen-Belsen.
  • Pobyt w Koninie (Polska): 7-14 września 2024 Program naszego pobytu zostanie ustalony wspólnie, aby najlepiej odzwierciedlić naszą kulturę i gościnność.

Dlaczego warto?

Udział w wymianie z Celle to nie tylko doskonała okazja do praktykowania języka angielskiego w międzynarodowym środowisku, ale także szansa na rozwijanie kompetencji interkulturowych, świetną zabawę i nawiązywanie nowych przyjaźni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wrażeniach z wymiany, zapraszamy do rozmowy z uczestnikami zeszłorocznej edycji lub z Twoim nauczycielem języka niemieckiego.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany/a, pobierz kartę zgłoszenia do programu od pani Marzeny Grzybowskiej.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Liczymy na Twoje entuzjastyczne uczestnictwo. Razem sprawimy, że ta wymiana będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym ekscytującym przedsięwzięciu!