Nauczyciele

Wykaz nauczycieli zatrudnionych
od 1 września 2019 r. I LO Konin

L.p.Nazwisko i imięnauczany przedmiot
1.       Andrzejak-Wasilewska Annajęzyk polski
2.       Bąkowska-Rybak Liliajęzyk niemiecki
3.       Bielińska Renatawychowawca świetlicy szkolnej / zajęcia artystyczne
4.       Bobin Iwonawychowanie fizyczne
5.       Borowiak Agnieszkajęzyk angielski
6.       Budynek Barbarajęzyk polski
7.       Bugaj Emiliajęzyk angielski
8.       Chorzewska Annajęzyk angielski
9.Cieślak Annajęzyk angielski
10.     Czajkowska Iwonabiologia
11.       Frątczak Mirosławedukacja dla bezpieczeństwa /
wychowanie fizyczne
12.    Ganowicz Dorotahistoria
13.    Gantzke-Parus Agnieszkafizyka / przyroda
14.  Grzybowska Marzenajęzyk niemiecki
15.    Halejcio-Stankowska Aleksandrajęzyk angielski
16.    Jagiełło-Karpińska Edytajęzyk angielski
17.    Jagodzińska Agnieszkahistoria /
wiedza o społeczeństwie
18.  Jagodziński Szymonhistoria /
wiedza o społeczeństwie
19.    Karmowska-Gałązka Anetabiologia / przyroda
20.    Karpiński Marcinwychowanie fizyczne
21.    Kędziora-Kurz ArletaWOS/ historia i społeczeństwo
22.    Kinowska Annajęzyk polski
23.    Kovats-Czułno Magdalenapsycholog
24.  Kozłowska Mariabibliotekarz
25.    Kuśmierczak Beatawychowanie fizyczne
26.    Lasota Renatapodstawy przedsiębiorczości/ informatyka/ ekonomia w praktyce/ statystyka
27.    Lipińska Irenawychowanie fizyczne
28.Marzol Jarosławhistoria
29.Mili Annamatematyka
30.    Miziniak Mariareligia
31.   Mróz Urszulawiedza
o społeczeństwie
32.   Namysł-Burlaga Agnieszkajęzyk hiszpański
33.    Napierała-Gruszka Larysawiedza o kulturze /
muzyka
34.  Orligóra Wiolettamatematyka
35.  Pasek Dorotajęzyk polski
36.Pietrzak Renetamatematyka / informatyka
37.  Piotrowska Hannapedagog
38.    Piotrowski Władysławjęzyk polski
39.    Rogowska Agnieszkamatematyka
40.  Romańczuk-Klaczek Dorotajęzyk polski
41.    Rybarczyk Arletajęzyk polski
42.  Salzman Agatajęzyk angielski
41.  Sawiński Beniaminwychowanie fizyczne
42.Siwińska-Wyrwa Magdalenajęzyk angielski
43.   Starczewska-Staszak Małgorzatajęzyk angielski
44. Szczerbakowska Iwonamatematyka
45.    Szefliński Krzysztofmatematyka
46.    Szeląg Mirosławageografia
47.   Szewczyk-Bąkowska Dorotachemia
48.  Szopa Grzegorzjęzyk niemiecki
49.  Świder Elżbietamuzyka
50.Tęcza Dorotajęzyk angielski / język hiszpański
51.Tomaszewski Tomaszwychowanie fizyczne
52.Tomczak Anetainformatyka
53.Walczak Ewaetyka
54.Wapniarska Dorotabiologia
55.Wiatrowska-Pers Mariajęzyk polski
56.   Wierzbowski Tomaszjęzyk niemiecki
57.Woźniakowski Piotrchemia
58.Wydrzyńska-Roszak Arletajęzyk polski
59.  Zajdlic Renatajęzyk łaciński