Rada Rodziców

Prezydium i skład Rady Rodziców na rok szkolny 2018/2019

  1. Nowak Beata – przewodnicząca
  2. Rakiewicz Mariola – zastępca przewodniczącego
  3. Szczap Marzena – sekretarz
  4. Łechtański Arkadiusz – członek
  5. Ganowicz Monika – członek
  6. Guźniczak Monika – członek
  7. Sypniewski Jacek – członek
  8. Piasecka-Szmytkowska Anna – członek

Komisja Rewizyjna:

  1. Guźniczak Monika – przewodnicząca
  2. Ganowicz Monika – członek
  3. Łechtański Arkadiusz – członek

Regulamin Rady Rodziców I LO w Koninie

 nr konta: 08 8530 0000 0000 0114 2000 0001

 

Klasowe rady rodziców w roku szkolnym 2018/19

Klasa Wychowawca Klasowa rada rodziców
I A mgr Dorota Ganowicz Przewodnicząca: p. Monika Guźniczak
Z-ca przewodniczącej: p. Katarzyna Nowak
Skarbnik: p. Monika Ganowicz
I B mgr Aneta
Karmowska-Gałązka
Przewodnicząca:  p. Anna Osiewacz
Z-ca przewodniczącej:   p. Angelika Guźniczak
Skarbnik:  p. Justyna Pawlikowska
I BII mgr Maria Miziniak Przewodnicząca:  p.Barbara Domagała
Z-ca przewodniczącej: p. Arkadiusz Łechtański
Skarbnik:  p. Karolina Ziajka
I C mgr Aleksandra
Halejcio-Stankowska
Przewodnicząca: p. Mariola Kołowska
Z-ca przewodniczącej: p. Kinga Marysiak
Skarbnik: p. Aneta Bembenek
I D mgr Tomasz Wierzbowski Przewodnicząca: p. Edyta Widelska-Strzelińska
Z-ca przewodniczącej: p. Piotr Lewandowski
Skarbnik: p. Błażej Marczak
I E mgr Emilia Bugaj Przewodnicząca p. Marzena Stankiewicz
Z-ca przewodniczącej p. Ewa Dlouhy
Skarbnik p. Katarzyna Czaplicka
I F mgr Anna Kinowska Przewodnicząca: p. Anna Piasecka-Szmytkowska
Z-ca przewodniczącej: p. Sylwia Szczepaniak
Skarbnik: p. Katarzyna Barczewska
II A mgr Mirosław Frątczak Przewodnicząca:p.Katarzyna Strzelec-Zioło
Z-ca przewodniczącej: p. Marzena Nowak
Skarbnik: p.Renata Jankowiak
II B mgr Wioletta Orligóra Przewodnicząca: p. Magdalena Lukstaedt
Z-ca przewodniczącej: p. Beata Sikorska
Skarbnik: p. Elżbieta Krukowska
II C Arleta Kędziora-Kurz Przewodnicząca: p.Violetta Owsińska
Z-ca przewodniczącej: p. Magdalena Kubacka
Skarbnik: p. Dorota Nierychła
II D mgr Maria Sapikowska Przewodnicząca: p. Iwona Pałasz
Z-ca przewodniczącej: p. Edyta Pacholska
Skarbnik: p. Ewa Walczak
II E mgr Renata Lasota Przewodnicząca: p. Magdalena Pozorska
Z-ca przewodniczącej:  p. Magdalena Wróblewska
Skarbnik:  p. Kinga Paradzińska
II F mgr Agnieszka Rogowska Przewodnicząca:  p.Agnieszka Czerniejewska
Z-ca przewodniczącej: p. Łucja Głąb
Skarbnik:  p. Ewa Nowak
III A mgr Irena Lipińska Przewodnicząca:  p. Marta Jaszczak
Z-ca przewodniczącej: p. Beata Nowak
Skarbnik:  p. Dorota Staszak
III B mgr Magdalena
Siwińska-Wyrwa
Przewodnicząca: p. Marzena Szczap
Z-ca przewodniczącej: p. Elżbieta Marcinkowska
Skarbnik: p. Elżbieta Marcinkowska
III C mgr Małgorzata
Starczewska-Staszak
Przewodnicząca: p. Sylwia Andrzejak
Z-ca przewodniczącej: p. Krzysztof Kasprzak
Skarbnik: p. Aneta Owsińska
III D mgr Agnieszka
Gantzke-Parus
Przewodnicząca: p. Danuta Sarnowska
Z-ca przewodniczącej:  p. Magdalena Dubanosow
Skarbnik: p. Joanna Rusin
III E mgr Krzysztof Szefliński Przewodniczący: p. Jacek Sypniewski
Z-ca przewodniczącego: p. Kinga Bąk
Skarbnik: p. Przemysław Pluciński
III F mgr Anna
Andrzejak-Wasilewska
Przewodnicząca: p. Iwona Kowalska
Z-ca przewodniczącej: p. Agnieszka Jacolik
Skarbnik: p. Sylwia Szczepaniak