Zajęcia dodatkowe

Koła zainteresowań

Nr lekcji/
Godzina
Temat zajęć Prowadzący Sala
13:30 – 14:15
poniedziałek
Koło Historyczne
Najważniejsze bitwy
w historii świata, Europy
i Polski
Szymon Jagodziński 140
14:15 – 16.00
(wtorek, co dwa tygodnie)
Zajęcia strzeleckie
w ramach Koła Strzeleckiego
Mirosław Frątczak Strzelnica LOK 
ul. Zofii Urbanowskiej
14:20 – 15:05
środa
Koło teatralne Dorota Pasek aula
13:30 – 14:15
piątek
Koło Języka Niemieckiego Marzena Grzybowska spotkanie przy pokoju nauczycielskim
14:20 – 15:05
piątek
Koło geograficzne Mirosława Szeląg 216

*Dodatkowe zajęcia sportowe w I LO zawieszone do odwołania.

Zajęcia wspierające

Nr lekcji/
Godzina
Temat zajęć Prowadzący Sala
7:30 – 8:00 
od poniedziałku do piątku
Zajęcia wspierające z fizyki Agnieszka Gantzke-Parus 018
7:30 – 8:00 wtorek Pogotowie matematyczne Agnieszka Rogowska 018
14:20 – 15:05 wtorek Zajęcia wspierające z matematyki Anna Mili spotkanie przy pokoju nauczycielskim
7:30 – 8:00 środa Pogotowie matematyczne Agnieszka Rogowska 135
7.30 – 8.00
od środy do piątku 
Zajęcia wspierające z geografii Mirosława Szeląg 216
14:20 – 15:05 środa Zajęcia wspierające, przeprowadzane doraźnie po uprzednim zgłoszeniu potrzeby wsparcia (wymagana pisemna zgoda rodzica) Tomasz Wierzbowski 016
14:20 – 15:05 czwartek Zajęcia wspierające ucznia
– dla klasy 3a
Wioletta Orligóra spotkanie przy pokoju nauczycielskim
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka polskiego cały zespół polonistyczny online
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka angielskiego Anna Cieślak online (Meet)
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka angielskiego Anna Chorzewska online (Meet)
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka angielskiego Magdalena Siwińska-Wyrwa w szkole lub online (Meet)
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka niemieckiego, głównie dla uczniów po j. hiszpańskim w SP Marzena Grzybowska 09 lub online (Meet)
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Zajęcia wspierające z języka niemieckiego Grzegorz Szopa online (Meet)

Fakultety 

Język polski 

Termin Prowadzący Sala
14:20 – 15:05
wtorek
Dorota Pasek 05
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Dorota Romańczuk- Klaczek online
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Anna Kinowska online
13:30 – 14:15
piątek
Anna Andrzejak-Wasilewska 140
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Arleta Rybarczyk online
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Arleta Wydrzyńska-Roszak online
Termin Temat zajęć Prowadzący Sala
14:20 – 15:05
poniedziałek
Fakultet z języka hiszpańskiego Agnieszka Namysł- Burlaga 145
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Konsultacje dla maturzystów
z języka angielskiego
Emilia Bugaj spotkanie przy pokoju nauczycielskim
wg potrzeb
(termin ustalony indywidualnie
z uczniem)
Konsultacje dla maturzystów
z języka angielskiego
Agnieszka Borowiak spotkanie przy pokoju nauczycielskim
Termin Temat zajęć Prowadzący Sala
14:20 – 15:05
wtorek
Fakultety maturalne
z wiedzy o społeczeństwie
Jarosław Marzol W4
14:20 – 15:05
środa
Fakultety z geografii Mirosława Szeląg 216
14:20 – 15:05
środa
Fakultety maturalne z informatyki Renata Pietrzak spotkanie przy pokoju nauczycielskim
14:20 – 15:05
środa
Fakultety maturalne z historii Dorota Ganowicz 140