Osiągnięcia sportowe

Rok szkolny 2019/2020

  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Badmintonie Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Rok szkolny 2018/2019

  • I miejsce w zawodach I Ligi XX Licealiady w Aerobiku Grupowym
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Badmintonie Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowych  Biegach Przełajowych Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

Rok szkolny 2017/2018

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Koszykówce 3×3 Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Turnieju „Mundialowo” PWSZ Kalisz w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Badmintonie Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Rok szkolny 2016/2017

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Pływaniu Drużynowym
  • III  miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie Szwedzkiej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Unihokeju Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Szymon Stankiewicz – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Rzucie Oszczepem 
  • Remigiusz Kaczmarek – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 400m
  • Weronika Balcerzak –  I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku Wzwyż
  • Sandra Nowicka – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w w biegu 110 m p.pł.
  • Kamila Kałużna – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w w biegu 400 m
  • Emilia Andrzejak – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w w biegu 1500 m
  • Wiktor Kaczmarzewski – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w w biegu 110 m p.pł.

Rok szkolny 2015/2016

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Finale Strefowym w Aerobiku Grupowym
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Unihokeju Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce  w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie Szwedzkiej Chłopców
  • II miejsce  w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie Szwedzkiej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie 4x100m Chłopców
  • III miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Miasta Konina w Lekkiej Atletyce
  • Radoszewski Piotr – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 800 m
  • Stankiewicz Szymon – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Rzucie Oszczepem 
  • Glapiński Tymoteusz – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 110 m p.pł.
  • Grochowski Krystian – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu 100 m
  • Niewiadomski Mateusz – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu 400 m
  • Andrzejewska Iza – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 200 m 
  • Bułakowska Karolina – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 800 m
  • Galińska Paula – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Pchnięciu Kulą
  • Balcerzak Weronika – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku Wzwyż
  • Barszcz Mikołaj – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku Wzwyż

Rok szkolny 2014/2015

  • I miejsce w Finale Strefowym w Aerobiku Grupowym
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Chłopców
  • Daria Chojnacka – III  miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Rok szkolny 2013/2014

  • Bułakowska Natalia – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu 800 m
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Unihokeju Chłopców
  • I miejsce w Drużynowym Teście Coopera
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Unihokeju Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Chłopców

Rok szkolny 2012/2013

  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Aerobiku Grupowym
  • II miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie 4 x 400 m Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
  • Bułakowska Natalia – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu 800 m
  • Roztropiński Aleksander – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 100 m
  • Sirenko Mykola – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 200 m
  • Aleksander Szymczak – II w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Paweł Przybył – III w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Rok szkolny 2011/2012

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie 4 X 400 m  (Arkadiusz Koster, Maciej Kornatowski,  Adrian Szałecki, Piotr Jakubowicz)
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Sztafecie 4 X 400 m
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Pływaniu (sztafeta 10x50m)
  • Łukasz Wojtczak – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Skoku Wzwyż
  • Maciej Kornatowski – II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu na 200m
  • Bułakowska Natalia – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Ewa Kubasik – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 100 m
  • Liwia Witucka – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w skoku wzwyż
  • Maciej Kornatowski – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu na 200m
  • Karolina Ziółkowska – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Maciej Nawrocki – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku Wzwyż
  • Karolina Ziółkowska – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu na 1500 m

Rok szkolny 2010/2011

  • Rafał Szatan – I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Szachach
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Sztafecie 4x400m (Arkadiusz Koster, Jakub Kaczmarek, Piotr Jakubowicz, Maciej Kornatowski)
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Nożnej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Siatkowej Piłce Plażowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • Arkadiusz Koster – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Skoku w Dal
  • Karolina Ziółkowska – II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu na 1500m
  • Maciej Kornatowski – II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w biegu na 200m
  • Agata Jaroszewska – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku Wzwyż
  • Maja Fukowska – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Rok szkolny 2009/2010

  • Rafał Szatan – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Szachach
  • Rafał Szatan – III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Szachach
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Aerobiku Grupowym
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym 
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w sztafecie 4 x 400 m (Maciej Kornatowski, Jakub Grzymski, Łukasz Kosmowski, Rafał Szczepaniak)
  • II miejsce w Mistrzostwach  Rejonu Konińskiego w Sztafecie 4 x 400 (Rafał Szczepaniak, Jakub Grzymski, Piotr Jakubowicz, Maciej Kornatowski)
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Tenisie Stołowym Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Sztafecie 4 x 100 m (Marcin Robak, Sebastian Robaszkiewicz, Mateusz Augustyniak, Miłosz Ślugaj)
  • Liwia Witucka – I miejsce w Mistrzostwach  Miasta Konina i I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Skoku Wzwyż 
  • Maciej Kornatowski – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina i II miejsce w Mistrzostwach  Rejonu Konińskiego w biegu 200 m 
  • Sebastian Robaszkiewicz – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku w Dal
  • Marcin Sakowski – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 1500 m
  • Marcin Sakowski – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Joanna Marciniec – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Tenisie Stołowym
  • Karolina Ziółkowska III miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych
  • Jakub Grzymski – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 400 m
  • Paulina Wawrzyniak – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu 200 m

Rok szkolny 2008/2009

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Drużynowym Tenisie Stołowym 
  • II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Kamil Jarek – I miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Pchnięciu Kulą
  • Sebastian Robaszkiewicz – II miejsce w  w Mistrzostwach Miasta Konina w Skoku w Dal
  • Rafał Szatan – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Szachach
  • Marcin Bukowiecki – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu na 400 m
  • Marcin Sakowski – II miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w biegu na 1500 m
  • Marcin Sakowski – III miejsce w Mistrzostwach Miasta Konina w Indywidualnych Biegach Przełajowych