Konkursy przedmiotowe

LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW OLIMPIAD I KONKURSÓW

Język polski

Rok Olimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2015Ogólnopolski Konkurs o Laur Stefana ŻeromskiegoKrystian Maciejewski
Natalia Michalak
mgr A. Dziamska
2013Ogólnopolski Konkurs
„Ojczyzna-Polszczyzna”
Weronika Nowakmgr D. Romańczuk-Klaczek
2012Ogólnopolski Konkurs
„Ojczyzna-Polszczyzna”
Magdalena Wojtenko
Anna Kurzaj
mgr M. Hanc-Niemczynowicz
2011Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Anna Dynowskamgr Hanna Nowak
2010Ogólnopolski Konkurs OrtograficznyWiktor Schmidt
Joanna Łysiak
Anna Dynowska
Monika Świderska
mgr A. Wydrzyńska-Roszak
2006Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Michalina Konieczkamgr Hanna Nowak
2005Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Tomasz Umerlemgr A. Wydrzyńska-Roszak
2002Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoNatalia Niemczynowicz
Izabela Piotrowska
Karolina Matuszak
mgr Hanna Nowak
2001Olimpiada Literatury
i Języka Polskiego
Karolina Matuszakmgr Hanna Nowak

Język angielski

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2016Konkurs Językowy
„Pokaż nam język”
Mikołaj Frątczakmgr M. Siwińska-Wyrwa

Język niemiecki

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2010Konkurs Językowy
„Pokaż nam język”
Ewa Olejnikmgr Grzegorz Szopa

Język rosyjski

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2006Olimpiada Języka RosyjskiegoDymitr Paremskimgr Jolanta Fabisiak
2005Olimpiada Języka RosyjskiegoKatarzyna Zagórskamgr Jolanta Fabisiak
2004Olimpiada Języka RosyjskiegoKatarzyna Zagórska
Bartłomiej Etenkowski
mgr Hanna Piotrowska
mgr Jolanta Fabisiak
2003Olimpiada Języka RosyjskiegoBartłomiej Etenkowskimgr Jolanta Fabisiak
2001Olimpiada Języka RosyjskiegoAgnieszka Drabent
Aleksandra Nowakowska
mgr Hanna Piotrowska
mgr Jolanta Fabisiak
2000Olimpiada Języka RosyjskiegoAleksandra Zielińska
mgr Jolanta Fabisiak

Historia/Wiedza o Społeczeństwie

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2007Olimpiada Wiedzy
o Unii Europejskiej
Błażej Prośniewskimgr Dorota Ganowicz
Radosław Moniamgr A. Kędziora-Kurz
2006Olimpiada HistorycznaJoanna Przybyłmgr Dorota Ganowicz
Olimpiada Wiedzy
o Unii Europejskiej
Błażej Prośniewskimgr Dorota Ganowicz
Olimpiada Wiedzy
o Prawach Człowieka
Joanna Przybyłmgr Dorota Ganowicz
2005Olimpiada HistorycznaMarcin Gajewskimgr Dorota Ganowicz
Olimpiada Wiedzy
o Unii Europejskiej
Błażej Prośniewskimgr Dorota Ganowicz
2004Olimpiada HistorycznaEmil Rogalskimgr Dorota Ganowicz
2003Olimpiada Wiedzy
o Społeczeństwie
Piotr Sychmgr Wojciech Grętkiewicz

Biologia

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2013Konkurs Młodych Naukowców
„Explory”
Magdalena Winkiel
Magdalena Wojtenko
mgr T. Adamczyk-Schmidt
Klaudia Pirańskamgr Iwona Czajkowska
2012Olimpiada Wiedzy EkologiczneMagdalena Winkielmgr T. Adamczyk-Schmidt
2011Olimpiada BiologicznaWiktor Schmidt
Monika Świderska
mgr T. Adamczyk-Schmid
2010Olimpiada BiologicznaMarta Struszczykmgr T. Adamczyk-Schmidt
Konkurs Przyrodniczy
„Salamandra”
Wiktor Schmidtmgr T. Adamczyk-Schmidt
2008Olimpiada Wiedzy EkologicznejJacek Kowalskimgr T. Adamczyk-Schmidt
2007Olimpiada BiologicznaSebastian Grzejszczakmgr T. Adamczyk-Schmidt
Olimpiada Wiedzy EkologicznejKlaudia Ziemblińska
2005Europejski Konkurs
Młodych Naukowców
Michał Halejciomgr T. Adamczyk-Schmidt
2004Olimpiada BiologicznaKrzysztof Gniazdowski
Michał Kucharski
mgr T. Adamczyk-Schmidt
Olimpiada Wiedzy EkologicznejMichał Kucharski
Michał Halejcio
Ogólnopolski Konkurs
Ekologiczny „Eko-Planeta”
Zbigniew Waszakmgr Iwona Czajkowska
2003Olimpiada Wiedzy EkologicznejKrzysztof Gniazdowskimgr T. Adamczyk-Schmidt

Geografia

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2016Olimpiada GeograficznaTomasz Nowaczewskimgr Kazimierz Gmerek
2011Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Barbara Kubiakmgr Kazimierz Gmerek
2004Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Krzysztof Pilczyńskimgr Kazimierz Gmerek
2003Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Wojciech Jaszczuramgr Kazimierz Gmerek
2002Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Paweł Pecyna
Joanna Wojciechowska
mgr Kazimierz Gmerek
2001Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Ewelina Nowojewskamgr Kazimierz Gmerek
Jarosław Mazurekmgr Henryka Hypś
2000Olimpiada Geograficzna
i Nautologiczna
Agnieszka Chlebicka
Magdalena Ludwig
Michał Rakowicz
mgr Kazimierz Gmerek

Matematyka

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2014Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
Konrad Czajamgr Iwona Szczerbakowska
2007Olimpiada MatematycznaMichał Frankiewiczmgr Krzysztof Szefliński
2006Olimpiada MatematycznaMichał Frankiewiczmgr Krzysztof Szefliński
Artur Dwornikmgr Barbara Tylak
2005Olimpiada MatematycznaMichał Frankiewiczmgr Krzysztof Szefliński
2004Olimpiada MatematycznaBartłomiej Etenkowskimgr Barbara Tylak

Fizyka

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2014Ogólnopolska Olimpiada
o Diamentowy Indeks AGH
Konrad Czajamgr Marta Michalska
2007Olimpiada FizycznaMichał Frankiewiczmgr Urszula Perlińska

Informatyka

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2007Olimpiada InformatycznaArtur Dwornikmgr A. Grabiec-Kamoda
2006Olimpiada InformatycznaArtur Dwornikmgr A. Grabiec-Kamoda

Podstawy Przedsiębiorczości

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2013Wielkopolska Olimpiada
Wiedzy Konsumenckiej
Szymon Cybulskimgr Renata Lasota
2006Olimpiada PrzedsiębiorczościPatrycja Ziemblińskamgr Renata Lasota
2002Olimpiada Wiedzy
Ekonomicznej
Aneta Woźniakmgr Elżbieta Czaja
mgr Grażyna Jędrasiak
2001Olimpiada Wiedzy
Ekonomicznej
Aneta Woźniakmgr Elżbieta Czaja
mgr Grażyna Jędrasiak

Filozofia

RokOlimpiada/KonkursOlimpiada/KonkursOpiekun
2017Olimpiada FilozoficznaDaniel Kozłowskimgr Agnieszka Dziamska
2011Olimpiada FilozoficznaKrystian Kołodziejczykmgr Agnieszka Dziamska
2006Olimpiada FilozoficznaPiotr Biegasiewicz

Religia

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2016Konkurs PapieskiAnna Ciszak mgr Andrzej Nowik
2005Olimpiada Teologii KatolickiejPatrycja Ziemblińskamgr Andrzej Nowik
2003Olimpiada Wiedzy ReligijnejMartyna SmugałaKs. Jacek Kopczyński
mgr Andrzej Nowik
2001Olimpiada Wiedzy ReligijnejIwona Lesiewicz
Bartłomiej Etenkowski
Ks. Jacek Kopczyński
mgr Andrzej Nowik
2000Olimpiada Wiedzy ReligijnejAnna JaskulskaKs. Jacek Kopczyński
mgr Andrzej Nowik

Inne

RokOlimpiada/KonkursLaureat/finalistaOpiekun
2017Ogólnopolski Konkurs "Zwierzęta wśród ludzi, ludzie wśród zwierząt"Aleksandra Pałasz
2014XX Sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Michalina Słomska
Daria Romańska
mgr D. Romańczuk-Klaczek
mgr Dorota Ganowicz
2013XIX Sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Aleksander Szymański
Magdalena Pyrek
mgr A. Wydrzyńska-Roszak
mgr Iwona Bobin
2012Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych
- Lip Dub
Marta Nawrocka
Maciej Wawrzyniak
mgr A. Wydrzyńska-Roszak
Ogólnopolski Konkurs Portalu Netbird.pl „Dwie dwudziestoletnie”Weronika Pilarskamgr Maria Sapikowska
XVIII Sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Oliwia Szczepańska
Agata Jaroszewska
mgr A. Wydrzyńska-Roszak
mgr Iwona Bobin
2011XVII Sesja Sejmu Dzieci
i Młodzieży
Paulina Radzymińska
Dominika Knapkiewicz
mgr Anna Kinowska
mgr Maria Kozłowska
2010XVI Sesja Sejmu Dzieci i MłodzieżyMaciej Wawrzyniak
Marta Nawrocka
Norbert Mielnik
mgr A. Wydrzyńska-Roszak mgr Iwona Bobin
2001Olimpiada Wiedzy o Środkach PsychotropowychMartyna Piętka
Żaneta Makowska
mgr Hanna Piotrowska
2001Olimpiada Młodzieży – KarateSzymon Jagiełło