WARSZTATY JĘZYKOWE w LONDYNIE

Ruszają zapisy na WARSZTATY JĘZYKOWE w LONDYNIE. Proponujemy wyjazd w terminie od 01 do 07  czerwca 2020Zwiedzimy najciekawsze miejsca w Londynie: Tower of London, Tower Bridge, St. Paul’s Cathedral, Millenium Bridge, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki. Pospacerujemy po Oxford Street, Regent Street, Piccadilly Circus, Trafalgar Square, przejdziemy obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Ben’a, Parku Św. Jakuba i Pałacu Buckingham. Piękną panoramę Londynu podziwiać będziemy z London Eye. Odbędziemy rejs statkiem po Tamizie do Greenwich.  Wybierzemy się również do Windsoru by zobaczyć jak mieszka Królowa Elżbieta i do Hampton by zwiedzić przepiękny pałac i pospacerować po ogrodach królewskich.

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś! Zainteresowani uczniowie mogą zgłaszać się do p. Edyty Jagiełło-Karpińskiej i p. Doroty Tęczy w celu otrzymania szczegółowych informacji. (program, zapisy)

Zobacz w jaki sposób poznawaliśmy historię, kulturę i zwyczaje angielskie i szlifowaliśmy język Shakespeare’a  w poprzednich latach: