Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023🎊🎉🌷☀️🍀. W tym roku pracą naszej szkoły kierować będzie pani dyrektor Emilia Bugaj, zastępująca panią dyrektor Elżbietę Świder. Stanowisko wicedyrektora powierzono pani Magdalenie Siwińskiej-Wyrwa.To nie jedyna zmiana. Powitaliśmy bowiem nowych nauczycieli: panią Ewę Walczak, panią Natalię Cichos-Woźniak, panią Agatę Chojnacką, panią Aldonę Tamborską, panią Magdalenę Krasińską, panią Urszulę Mróz.

W tym roku nie będzie z nami pani Doroty Ganowicz, pani Renaty Lasoty, pani Agaty Salzman, pana Krzysztofa Szeflińskiego, pana Grzegorza Szopy. Z urlopów zdrowotnych wracają do pracy panie Iwona Czajkowska, Maria Miziniak, Iwona Szczerbakowska oraz panowie Tomasz Tomaszewski i Tomasz Wierzbowski.Cieszymy się z powrotu z wakacji wszystkich uczniów, a szczególnie serdecznie witamy uczniów klas I rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz uczniów z Ukrainy.

Życzymy Wam wielu sukcesów🍀🍀🍀🍀 i radości z codziennych spotkań i podejmowanych wyzwań. Mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli posłuchać Anastazji i Olgi👍🥰😍🎊, które swoim poruszającym serca wykonaniem utworów muzycznych przypomniały nam, że z takich dni jak dzisiejszy trzeba i warto się cieszyć.