Zajęcia wspierające

2019/2020

Matematyka 

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Poniedziałek, wtorek
od 7.30- 8.00

Piątek/1. lekcja – po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem

Pogotowie matematyczne

Matematyka – konsultacje

Agnieszka Rogowska

Agnieszka Rogowska

152

152

Wtorek/ 8. lekcja (14.20-15.05) – (po wcześniejszym umówieniu się z n-lem) Matematyka – konsultacje Krzysztof Szefliński 150
Poniedziałek/7. lekcja

Wtorek/ 7. i 8. lekcja

Matematyka – konsultacje Anna Mili 152
Środa/ 8. lekcja Matematyka – konsultacje Wioletta Orligóra 014
Czwartek/ 7. lekcja  Matematyka – konsultacje dla uczniów z klasy 3 Wioletta Orligóra 014
Poniedziałek/ 7. lekcja Matematyka – konsultacje dla uczniów klas dwujęzycznych Wioletta Orligóra 014
Wtorek/ 8. lekcja Matematyka – konsultacje dla uczniów klas 1 Renata Pietrzak 146
Środa/ 8. lekcja Podstawy przedsiębiorczości – konsultacje

(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)

Renata Lasota 217

Fizyka

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Piątek / 8. godzina lekcyjna Fizyka – konsultacje Agnieszka Gantzke-Parus 018
Środa, czwartek, piątek / 7:30 – 8:00 Fizyka – konsultacje Agnieszka Gantzke-Parus 018

Historia

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Czwartek/ 8. lekcja Zajęcia wspierające i konsultacje (po wcześniejszym zgłoszeniu
swojego zainteresowania przez ucznia)
Dorota Ganowicz 140

Język angielski

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Środa/ 8. lekcja Zajęcia wspierające dla uczniów klas pierwszych
(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)
Magdalena Siwińska-Wyrwa 212
Poniedziałek/ (godz.7.30) Konsultacje
(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)
Agata Salzman 010
Poniedziałek/6-7. lekcja Konsultacje
(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)
Anna Chorzewska 010
Wtorek/ 7. lekcja Konsultacje
(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)
Anna Cieślak 015
Poniedziałek/1. lekcja Konsultacje
(po wcześniejszym umówieniu się z n-lem)
Anna Cieślak 015
Czwartek/  (godz. 7.30) Konsultacje indywidualne Dorota Tęcza 011

Język niemiecki

Dzień/Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Wtorek/ 6. lekcja Konsultacje (po wcześniejszym umówieniu się z n-lem) Grzegorz Szopa 04
Piątek/ 8. lekcja Konsultacje (po wcześniejszym umówieniu się z n-lem) Grzegorz Szopa 04
Piątek/ 7. lekcja Konsultacje (po wcześniejszym umówieniu się z n-lem) Marzena Grzybowska 09

Chemia

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Poniedziałek / 9. godzina lekcyjna

Czwartek/ 7.30-8.00

Zajęcia wspierające
i rozwijające zainteresowania


Zajęcia wspierające i rozwijające zainteresowania

Dorota Szewczyk-Bąkowska


Piotr Woźniakowski 

05

przy pokoju nauczycielskim

Biologia

Dzień / Nr lekcji Temat i forma zajęć Nauczyciel prowadzący Sala
Środa / 8. godzina lekcyjna Zajęcia wspierające
i rozwijające
Dorota Wapniarska 211
Środa / 8. godzina lekcyjna  Zajęcia wspierające
i rozwijające
Iwona Czajkowska 209
Środa, czwartek / 8. godzina lekcyjna,
po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem
Zajęcia wspierające
i rozwijające
Aneta Karmowska-Gałązka 211