Kolejne sukcesy Liwii Larus

Liwia została podwójną Mistrzynią Polski w solo i w duecie na  Krajowych Mistrzostwach IDO Show Dance, które odbyły się  w dniach 01.06 oraz 02.06. 2019 w Raszynie. W marcu 2019 Liwia brała udział w  Mistrzostwach  Polski z Jazz Dance i wtedy zdobyła  Mistrzostwo Polski w Formacji i Vice-Mistrzostwo w Mini Formacji, a w kwietniu 2019 wzięła udział w  Mistrzostwach Polski w Modern&Contemporary Dance i zdobyła  Mistrzostwo Polski w Mini Formacji i Vice-Mistrzostwo w Formacji. Czyli Liwia jest tegoroczną CZTEROKROTNĄ  Mistrzynią Polski i dwukrotną Vice-Mistrzynią Polski federacji IDO (International Dance Organization), federacji o najwyższym poziomie prezentacji tanecznych oraz najbardziej obleganej pod względem liczby uczestników. Zakwalifikowała się do składu reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata oraz  Mistrzostwa Europy. 
Liwia będzie brała udział w:
– Mistrzostwach Europy w Pradze 12-15 czerwiec  2019
– Mistrzostwach Europy oraz Pucharze Świata w St.Petersburgu 18-20 października 2019
– Mistrzostwach Świata w Riesie (Niemcy) 18-23 listopada 2019
– Mistrzostwach Świata w Ossie 1-8 grudnia 2019
Liwia bierze udział w Mistrzostwach Polski , Europy i Świata w trzech stylach tańca Show Dance, Modern&Contemporary Dance i Jazz Dance.
Jesteśmy bardzo dumni  z osiągnięć naszej uczennicy oraz  pod ogromnym ich wrażeniem. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki.