Kiedy Walentynki w I LO?

Kochani, że względu na obowiązującą żałobę narodową, nasze Walentynki? przesunęły się w czasie. Ale spokojnie, spokojnie co się odwlecze to nie uciecze. Poniżej przedstawiamy nowy harmonogram. W dniach od 19-21 lutego 2019r. uczniowie klasy Ib/2 we współpracy z klasą1b/1 w ramach projektu “Klasa Rządzi” zapraszają na Walentynki. Z tej okazji zrób niespodziankę drugiej osobie. Zachęcamy do tego, aby w tym tygodniu wyrazić swoje uczucia i powiedzieć coś miłego osobom, które lubimy, kochamy i szanujemy. Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie obdarowują się kartkami wyznając sobie uczucia dlatego zachęcamy, również do wrzucania kartek do 20 lutego z imieniem i nazwiskiem oraz klasą do poczty walentynkowej na holu na I piętrze, które będą roznoszone 21 lutego w czwartek do adresatów.

Co trzeba zrobić, by złożyć życzenia walentynkowe ?
Wystarczy, że przyjdziesz do naszego radiowęzła z życzeniami, gdzie przez cały tydzień będą puszczane romantyczne piosenki wraz z Twoją dedykacją. 21 lutego prosimy, aby wszyscy przyszli ubrani na czerwono, a o godz. 9.00 zapraszamy na popularny walentynkowy konkurs piosenki obcojęzycznej w auli szkolnej.

10.30 Na holu na parterze będzie organizowane żywe walentynkowe serce na dolnym holu przy wejściu, zapraszamy wszystkie osoby ubrane na czerwono.

12.25 Wspólny taniec”Belgijka” w auli szkolenej. Prosimy o wyznaczenie po 1 parze z każdej klasy, mile widziane pary nauczycielskie.