ABSOLUTORIUM klas III

27 kwietnia pożegnaliśmy absolwentów klas III rocznik 1999.Uroczyste absolutorium tradycyjnie stało się okazją do podsumowania spędzonych w szkole trzech lat, słów wdzięczności za wszystkie przeżyte razem chwile, refleksji nad mijającym czasem.Wszystkim bohaterom tegorocznej uroczystości wręczono karty absolwenta,a wyróżniający się w nauce, sporcie, działalności artystycznej i społecznej uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy. W tych ważnych chwilach absolwentom towarzyszyli rodzice i…muzyka Jana A.P. Kaczmarka, absolwenta naszej szkoły. Miłym akcentem tegorocznego absolutorium stało się wręczenie przez przedstawiciela lokalnych mediów – Tristana Tomczaka – dyplomu i statuetki dla naszego liceum za zajęcie drugiego miejsca w plebiscycie na najpiękniejszy polonez studniówkowy.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia na maturze i trafnych wyborów dalszych życiowych dróg. Zobacz też: Polonez na rynku: lm.pl,